JB kontakty

Kontaktujte mne

Rád si s Vámi promluvím o čem budete chtít, rád pomůžu.

Telefon

+420 732 356 043

Adresa

Brnířov 1, 34506 Kdyně

 • Co s Vámi mohu podrobně probrat ?

  Předkládám zde několik situací, ve kterých Vám mohu s něčím konkrétním pomoci. Bude mne těšit, když díky mě ušetříte peníze, nervy, nebo snad i víc vyděláte.

 • Založení osobních nebo firemních www stránek.

  Specializuji se na www stránky menšího rozsahu, které si po převzetí můžete sami měnit, přidávat články či upravovat.

  Chci, aby vše bylo hned napoprvé pořádně, bez kompromisů a zároveň mnoho nestálo. Základem je používat specializovaný hosting na redakční systémy a profesionální www šablonu, ze které se vyjde při budování vlastního obsahu stránky. Práce www specialisty a grafika, it odborníka je v takovém případě minimální a výsledek snažení oslnivý.

  Stránky, které menežuji jsou rychle hotové a perfektní ve vyhledávačích, stále aktuální a bezpečné. Nechte si udělat nabídku vytvoření www ode mne a uvidíte, že vlastnít krásné, responzibilní www stránky s bohatým obsahem není nemožně drahé. Pomůže Vám to do budoucna.

 • Jaký vybrat počítač na internet a na práci.

  Již mnoho let fandím repasovaným počítačům Dell. Líbí se mi jejich technické řešení, které výkonem a spolehlivostí mnohdy předčí počítače nové. Cena profi repasu je velmi příjemná, ale to není to hlavní. Zákazníci většinou pořizují repasovaný počítač jako nějaký kompromis, na krátkou dobu a pak ho užívají ještě řadu let bez nejmenších problémů. Když se pak ptám, zda jsou spokojeni mám 100% odezvu, že naprosto ano. Někteří si dokonce uvědomují, že používáním repasovaných počítačů šetří přírodu, ale popravdě to nebývá hlavní důvod k jejich koupi.

 • Jakou vybrat tiskárnu, aby byla akorát a neplatilo se moc za spotřebák.

  Ano bývá to problém říci někomu, kdo si právě pořídil špatně vybranou tiskárnu v AKCI, aby ji šmahem vyhodil z okna. Když si koupíte tiskárnu bez rozmyslu, stane se, že Vás taková výhodná tiskárna nakonec stojí mnoho a mnoho na běžném provozu.

  Do většiny tiskáren je možné použít neoriginální náplně, které mohou stát až dvacetkrát méně, než ty originální. Jak se Vám bude kupovat náplň za 350 Kč, když u jiné tiskárny lze pořídit alternativa za 35 Kč. ? Mnohdy se chybuje i v typu tiskárny. Raději se poraďte, poradenství poskytuji zdarma, něco o tom vím, tak neváhejte.

 • Jak a kde provádět základní propagaci e-shopu a co sledovat ?

  Platím si propagaci pro své e-shopy a www stránky už léta z vlastního. To někdy bolí. Sleduji náklady PPC kampaní v podrobných statistikách pro různé firmy a vadí mi, jak často a snadno se peníze z PPC přesunou k poskytovatelům reklam bez jakéhokoliv užitku

  Co průběžně sledovat, jak hlídat náklady a průběžně upravovat PPC kampaně Vám mohu obecně poradit i zadarmo. Nabízím však i komerční služby poradenství v tomto směru, kdy sleduji průběh všech Vašich PPC kampaní a konkrétní návratnost Vašich investic do reklamy

  Statistiky různých PPC služeb bývají nepřehledné, složité a vzájemně nejednotné a tak se stává, že do reklam cpete po desetitisících na každou službu, každý měsíc a nevíte, do jaké míry to funguje na Googlu, Seznamu, Facebooku či nefunguje, nebo jen někde, nebo jen na něco z vašeho portfolia.

  V tom, kam platit víc a kde ušetřit Vám mohu významně pomoci formou pravidelného poradenství, kdy každých 14 dní dostanete písemně shrnutí statistik a zároveň i doporučení, co a jak v ohledu PPC propagace změnit, aby peníze přinášely větší peníze a ne naopak. 

 • Co zlepšit ve fungování začínající kapely, na co se soustředit.

  Již leta je mojim přáním pomoci amaterským hudebníkům jako jsem já objektivní kritikou zlepšit se v hraní, ve vystupování na veřejnosti. Upozorňuji, nemám k tomu odpovídající hudební vzdělání, jen své vlastní postřehy.

  Celý život se snažím rozumět, co je na hudbě pěkného, co dobře funguje v kapele a čeho se raději vyvarovat. Můj rozbor, co je aktuálně možné v kapele změnit k lepšímu se Vás pouze pokusí nasměrovat. Třeba ani není co zlepšovat ...

  Rozhodně Vás nechci naštvat ani odradit od hraní. Nejspíše Vás upozorním nejen na silné stránky, ale i na něco nepěkného ohledně Vaší hudby, co již tušíte a nechcete si připustit.

  Svým SWOT rozborem slabých a silných stránek jsem již formoval nejednu kapelu. Pozvěte mne na živé vystoupení a uvidíte, co Vám nakonec řeknu. Tato má služba "pozorovatele" stojí celkem dvě piva a vstup grátis.

JB : : informace

Web JBi.CZ přináší informace o tom, kdo je Jiří Bárta, co nabízí svému okolí.

Ing. Jiří Bárta miluje moderní internetové technologie, hudbu, prodej zboží přes internet. Sdílí nadšení pro dobré věci.

JB : : zboží

 • obchod Brand Zboží
 • obchod Levné Náplně
 • FB Mechanické Puzzle
 • FB Levné Náplně
 • FB Brand Zboží
 • Aukro nabídky

JB : : služby

 • Instalace Win10
 • Správa a propagace www
 • Obstarání repasovaného PC, notebooku
 • Dohled nad kampaněmi PPC
 • Školení - informační technologie

JB : : kontakt

Jiří Bárta
č.p. 1
345 06 Brnířov

tel.: 732 356 043

mail.: [email protected]

užívám FB mesenger, a WhatsApp